Ford Life Card

Ford life kart, kullanıcılarına Ford yetkili servislerinde %25 indirim ve yeni araç alımlarında 1.500 TL’ye varan indirim sağlar. Sizler de Ford Otosan Yetkili Satıcılarından Ford Life Card istemeyi unutmayın.

Ford Güvence

Ford güvence programı aracınızın mekanik ve ya elektronik arıza vermesi halinde yapılması gerekli olan tüm, bakım, onarım, hizmet ve değişimleri kapsar.

Ömrünü Tamamlamış Araçlar (ÖTA)

“Ömrünü tamamlamış araç teslim noktaları” sayesinde bu araçlarınızı yetkili noktalara teslim ederek, yasal mevzuata uygun işlem görmelerini sağlayabilirsiniz.

Yakıt Güvence Sistemi

Ford araç sahibi olanlara, aracınızın garanti süresi içerisinde aracın yakıt sistemlerinde oluşan ya da yakıt sistemleriyle ilgisi olan arızaların güvence altına alınmasını amaçlar. Ford’unuzun üstün performansının azalmasını istemiyorsanız mutlaka kaliteli yakıt kullanımına özen gösteriniz.

Ford Servisi İstanbul | Kar Grup

Ford Direkt ve Yol Yardımı

Ford yol yardımı (444 36 73), kapsamlı bir acil yol yardım hizmetidir. Karşılaştığınız her hangi bir kaza veya arıza durumunda size gereken desteği sağlar. Ford euroservis hizmeti; yol yardımı, çekici hizmeti ve aracınızın aynı gün onarılamaması durumunda ise size alternatif hizmetler sunan kapsamlı bir hizmettir.

Kaza halinde tarafımızca çekici ile çekilen aracınıza, çekildiği yetkili serviste gerekli işlemleri yaptırmanız halinde çekici hizmeti ücretsiz olarak sunulur. Üstelik aracınızın garanti kapsamında olup olmaması bu durumu etkilemeyecektir.

Ford Marka ve Onaylı Aksesuarlar

Aksesuar tercih ederken Ford Otosan onaylı olarak üretilen ve aracınıza tamamıyla uyum sağlayacak şekildeki aksesuarlarla tercihinize göre bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Karbon Temizleme

Ford’a özel kimyasallardan oluşan bir temizleme sistemidir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve hava emiş sistemi bu özel kimyasallarla temizlenir. Bu uygulamadan sonra aracınızın performansı artar ve yakıt tüketiminiz azalır. Ayrıca bu kimyasallar aracınıza hiçbir zarar vermeyecek özelliklerde üretilmiştir.

SYNC ve Bluetooth Desteği

Ford araçları SYNC ve Bluetooth dahil daha bir çok teknolojiyi içeren şekilde müşterilerin kullanımına sunulur.

Ford Lastikler

Ford yetkili satış noktaları hem aracınız için en uygun lastik seçeneklerini, hem de fiyat ve kampanya alternatiflerini sizlere sunmaktadır.

Orijinal Yedek Parça

Ford güvencesindeki orijinal yedek parçalar hem aracınızın ömrünü uzatır hem de aracınızın değerini korur. Bu yüzden Ford yedek parça konusunda göstereceğiniz özen, aracınız için en can alıcı noktadır. Unutmayın ki güvenliğiniz her şeyden önce gelir.

Yan Sanayi Yedek Parçaların Sakıncaları

Yan sanayi olarak bildiğimiz aslında taklit ürünlerdir. Görsel olarak orijinali ile aynı olan yan sanayi ürünler kalite ve kullanışlılık açısından ise orijinal yedek parçaların çok gerisinde kalmaktadır. Dolayısıyla kısa ömürlü kullanım imkanı sağlamakta ve daha fazla parça değişimine sebep olmaktadır. İstenilen dayanıklılığı sağlamadığı için hem can güvenliğinizi hem de araç güvenliğini riske atmaktadırlar. Aynı zamanda ham maddesinde veya üretim aşamasında katılan diğer maddelerde zarar içerikler bulunabileceğinden size, aracınıza ve çevreye de zarar verebilir.

Çıkma Yedek Parçaların Sakıncaları

Çıkma yedek parça olarak bildiğimiz ürünler ikinci el orijinal yedek parçalardır. Aracınıza takılacak olan çıkma yedek parçalar aracınızla uyum sağlamayabilir ve aracınızın başka bir yerinde hasar veya bozukluk oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca bu parçaların garantisi olmadığı için kısa süre sonra arıza çıkarması halinde bu parçanın tekrar değiştirilmesi gerekebilir.

Tasarruf etme niyeti ile yola çıkmışken orijinal parçadan daha fazla maliyetli bir durumla karşılaşabilirsiniz. Özellikle de aracınızı sıfır olarak almışsanız veya kilometresi henüz çok düşükken aracınıza taktıracağınız çıkma bir yedek parça tüm sürüş zevkinizi baltalayabilir.

Ford Servisi

Aracınız Ford yetkili servisi güvencesi altındadır. Ford servisi olarak temel amacımız, aracınızı aldığınız ilk günkü rahatlık ve güvence ile kullanmanızı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda aracınızın performansını etkileyebilecek olan her türlü faktör, bakım ve hizmet Ford kullanıcılarına profesyonel olarak sunulmaktadır. Aracınızın veriminin azalmaması için garanti ve servis kılavuzlarında yer alan tüm bakım ve hizmetler müşterilerimize sağlanmaktadır.

F Kasko Hizmeti

F kasko , Ford markalı araçlara özel olarak hazırlanan kasko poliçesidir. F Kasko hizmeti; cam değişimi, belirli limite kadarki ekspertiz hizmeti, mini onarım hizmetleri, deprem, sel, yangın gibi elinizde olmayan sebeplerle aracınıza gelmiş olan hasarları sizler için sigortalar. Üstelik çeşitli meslek grupları ile olan anlaşmalar sayesinde müşterilerine %25’e varan indirimler sunar.

Yukarıda sayılmış olan tüm hizmetler Kar Otomotiv güvencesi içerisinde Ford servisi ayrıcalığı ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Sizler de bu hizmetler ve ayrıcalıklardan yararlanmak ve hizmet almak istiyorsanız bizi arayın.

ford servisi görseli