Toyota Servisi İstanbul | Kar Grup

Orjinal Bakım Ürünleri

Toyota Motor Corporation tarafından yapılan incelemeler sonucu onay alan ürünleri servisimizden alarak arabanızın bazı bakımlarını bireysel olarak kendiniz yapabilirsiniz. Peki bu ürünler nelerdir ve ne işe yararlar?

Toyota Protect ürünü ile aracınızın yüzeyinde kullanım tarihinden itibaren 5 yıllık koruma elde edebilirsiniz.

Araç şampuanı ve araç cilası ile aracınızı tertemiz yapmak ve parlak bir görünüm kazandırmak mümkün olmaktadır.

Bu ürünlerin yanı sıra jant temizleyici, buz çözücü, kokpit spreyi, cam temizleyici, döşeme temizleyici ve deri yüzey temizleyici ürünlerinden alarak aracınızın bakımlarını kendiniz yapabilirsiniz.

Toyota Yedek Parça

Toyota servisi olarak sizlere orijinal Toyota yedek parça hizmeti de vermekteyiz. Yan sanayi ürünler veya çıkma ürünler kullanarak ucuz bir çözüm bulabilirsiniz ancak bu çözümler size ilerleyen zamanlarda başka sorunlar açarak daha pahalıya mal olabilirler. Bu yüzden servisimizden orijinal yedek parça almanızı tavsiye etmekteyiz.

Toyota Protect

Aracınızı sıfır olarak aldığınız zamanki parlaklık sizleri büyüler. Ancak daha sonra meydana gelen kirler, güneşin etkisi vb. sebeplerden ötürü bu parlaklıkta azalmalar meydana gelebilir. Bu ışıltılı rengi korumak için ise Toyota Protect ile kaplama yapabilirsiniz. Bu sadece ışıltılı bir görünüm değil aynı zamanda yüksek seviyeli bir koruma da sağlar.

Bu koruma yapıldığı takdirde 5 senelik bir koruma sağlanır. Böyle bir koruma yaptırdığınız takdirde aracınızı pasta, cila ile değil oto şampuanı ile yıkamanız yeterlidir. Basınçlı su ile aracınızı yıkamanız da mümkündür. Bu koruma ile size verilen 5 yıllık garanti aracınızı devrettiğiniz takdirde devredilen kişiye de geçer.

Toyota Asistanım

Yolculuklarınız sırasında başınıza bazen olağanüstü durumlar gelebilir. Bu durumlarda sakinliğiniz korumak gerekir. Ancak ıssız bir yerde tek başınıza iseniz bu sakinliğinizi korumak her zaman mümkün olmayabilir. Telaşa kapılabilir ve yardım isteyecek birilerini arıyor olabilirsiniz.

İşte tam bu noktada yardımınıza Toyota asistanım yetişmekte. Örnek olarak verecek olursak yolda aracınız patladı ve lastik değiştirmeniz gerekiyor. Bu durumda eğer Toyota asistanım üyesi iseniz hiç de korkmanıza gerek yok zira bir telefon kadar uzaktaki Toyota asistanı anında yardımınıza yetişir ve lastiğinizi değiştirir. Siz de güvenli bir şekilde yolculuğunuza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Benzininizin bitmesi, aracınızın anahtarını kaybetmeniz veya büyük bir arıza sebebiyle kiralık araca ihtiyacınız olması durumlarında da yardımınıza Toyota asistanım yetişmektedir.

Hasar Masraflarının Ödenmesi

Yaptığınız kaza sonucunda hasar masraflarını alabilmeniz için biran önce bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu bilgilendirme neticesinde sizden istenilen evrakları biran önce temin etmeniz gerekmektedir. Bu arada size verilen dosya numarası ile birlikte tüm süreci de takip etmeniz gerekmektedir.

Toyota Garanti Extra

Toyota araca sahip müşterilerimiz diledikleri takdirde cazip fiyatlar karşılığında ekstra garanti süreleri elde edebilirler. Bu süreler sayesinde aracınızın satış fiyatı artacağı gibi garanti süreleri içerisinde de kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Ayrıca bu garanti süreleri kilometre sınırlamasına tabi tutulmamıştır. Böylelikle fazla yol yapan müşterilerimizin de bu kampanyalardan faydalanabilmeleri düşünülmüştür.

Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz garanti seçeneklerimiz 3 adettir. Müşterilerimiz kendilerine uygun gördükleri garanti ekstra paketlerini seçebilmektedirler. Bu paketleri sizlere tanıtalım.

Garanti Extra 3+2 paketiyle birlikte üretici garantisinin bittiği tarihten itibaren 2 yıl daha garantili olarak araçlarını kullanabileceklerdir.

Garanti Extra 3+3 paketiyle birlikte üretici garantisinin bittiği tarihten itibaren 3 yıl daha garantili olarak araçlarını kullanabileceklerdir.

Garanti Extra +1 uzatma paketi ile birlikte 3+2 yıl garantiye sahip olan müşterilerimiz diledikleri takdirde 1 yıl daha garanti sürelerini uzatabileceklerdir.

Garanti Extra fiyatları aracınızın modeline göre değişmekte olup tüm modellerde kredi kartınıza 6 ay taksit yapılabilmektedir. Hangi model için ne kadar garanti extra ücreti alınacağını ise sitemizin hizmetler bölümü içerisinde garanti extra kısmında bulabilirsiniz.

Toyota Kasko

Toyota kasko hizmeti ile sizlere ve aracınıza sigorta yapmaktayız. Bu hizmetimiz diğer sigortalama hizmetlerinden farklıdır. Zira bu hizmetimizde hem servis hem de acente aynı çatı altında olduğundan normalde hızlı bir hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda Toyota yetkili servisi olmamız hasebiyle de orijinal yedek parça kullanmakta ve aracınızın ömrünü uzatmaktayız.

Bir diğer avantajlı yanı ise 1 yaşına girmemiş araçlarınızın tamamen hasar alması yani perte ayrılması durumunda aracınızın sıfır bedeli tarafınıza ödenmektedir. Böylelikle hiçbir zarar görmemiş olacaksınız. Tabi ki de kaza yapmamanız en büyük temennimizdir.

Toyota kasko hizmeti ile birçok sigorta şirketinde ekstra teminat vererek elde ettiğiniz ayrıcalıklar standart olarak hazır bulunmakta. Ayrıca Toyota kaskoyu sadece yeni model araçlarınız için değil aynı zamanda 1990 model ve üstü tüm Toyota araçlarınız için yapabilirsiniz.

toyota servisi görseli