Yol
Tarifi

Müşteri
Desteği

Mail
İletişim

Whatsapp
İletişim

Ford Kar Oto

Ford Kar Oto Hakkında


Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışının “tecrübemiz, teminatımızdır” ilkesiyle Kar Grup’a 2008 yılında Ford Yetkili Satış ve Servis markası eklenmiştir.

Ford Kar Oto, Ford Otosan’ın 68 bayisi içerisinden elektrikli araç satışı ve satış sonrası hizmetlerini yapabilecek ilk 25 bayisinden birisidir.

Satışta Mükemmellik Ödülü

Üst Üste 2 kez

Satış Sonrası Hizmetler

Mükemmellik Ödülü

Formu Doldurun, Sizi Arayalım  Ford Sahibi Olun


  Her yaşam tarzı için Ford modelleri sizler için Ford Kar Oto hazır. Hayalinizdeki Ford’a sahip olmanın tam zamanı. Ford’un en güncel ticari araç ve araba kampanyaları ile; indirim, kredi ve faiz avantajlarını yakalayın.

  • Otomobiller(binek) : Ford Fiesta, Ford Focus
  • SUV Dünyası: Ranger, Puma, Kuga, Ecosport
  • Performans Araçları: Ford Ranger Raptor, Yeni Puma ST
  • Ticari Araçlar: Yeni Ford E-Transit, Transit Courier, Transit Custom, Transit Van
  • Yolcu Taşımacılığı: Tourneo Courier, Yeni Tourneo Connect, Tourneo Custom, Transit Minibüs
  • Gelecek Araçlar: Yeni Ford Mustang, Yeni Ford Ranger Raptor, Yeni Fiesta ST, Yeni Ford E-Transit Custom, Yeni Ford Tourneo Custom, Ford Mustang Mach-E

  Müşteri Hizmetleri

  0212 612 49 49

  Takas


  Eski aracını Ford Kar Oto’ya getirenler; Ford takas kampanyasıyla kazanıyor! Binek modellerde %4, Ford Transit ve Custom’da %4, Courier ve Connect modellerinde %2 indirim fırsatı Ford Kar Oto’da sizleri bekliyor.

  Ford 2.El


  Her marka araç Ford Kar 2.el’de.
  Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’ nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl’ de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

  Ford Sahibi Olun   Satış Sonrası Hizmetler


   Serviste Yanında Ford Var.

   Siz Ford aracınızla ne kadar gurur duyuyorsanız, biz de size sunduğumuz üretim ve servis hizmetlerimizle aynı derecede gurur duyuyoruz. Amacımız, Ford aracınızın satın alındığı andaki üstün performansını, gerekli bakım ve hizmetleri sağlayarak korumaktır.

   Ford Kar Oto Yetkili servisimiz size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç sürüşünüzün her kilometresinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar. Aracınızın verimli çalışabilmesi için Garanti ve Servis kılavuzunda belirtilen tüm periyodik bakımların ve eğer gerekirse onarımların Ford Kar Oto tarafından yapılmasını tavsiye ederiz.

   Usta Ellerde Güvenli Servis Hizmeti

   Ford aracınız yola, her biri tüm diğer parçalarla uyumlu ve kusursuz bir biçimde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilen Ford Orijinal Yedek Parçalarıyla çıkar. Aracınızın güvenliğinin ve performansının korunması için yine bu parçalarla yola devam etmesi önemlidir.

   Ford marka aracınızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Ford yetkili servislerinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak özel eğitim almış teknisyenlerce yapılır.

   Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.
   Ford’un sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur.

   Ford marka aracınızın performansını korumak ve yüksek tamir maliyetlerini önlemek için, kilometresine ya da yıllık dönemlerine göre (hangisi daha önce dolarsa) aracınızın bakımını yaptırmanız gerekir.

   Açık açık söylüyoruz: Size özel bakım paketleriyle yanında Ford var!
   Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Ford bakım paketleri hem sizi hem de aracınızı korur.

   Bakım maliyetlerinizi şeffaf bir şekilde size sunan yeni hesaplama aracı sayesinde aracınıza özel bakım paketlerini maliyetleriyle birlikte açık açık söylüyor, sürprizlerle karşılaşmanızı önlüyoruz.

   Ford Kar Oto Yetkili Servis Farkı


   Satış sonrası hizmetlerimizle amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve her durumda yanınızda olduğumuzu hissettirmek.

   Aracınızı Ford Yetkili Servislerimizde, işin uzmanlarıyla, uygun ekipmanlarla ve onarım garantisiyle onaralım; Ford’unuz yola, yine bir Ford olarak devam etsin. 

   Aracınız Emin Ellerde!

   İşin uzmanlarıyla Ford mühendislik kuralları çerçevesinde titiz işçilik, mükemmel onarım

   Garantili Onarım ile Ford Yetkili Servislerimizdeki hasar onarım işlemlerimize o kadar güveniyoruz ki; Ford’unuzu yola garantili olarak çıkarıyoruz. Trafiğin binbir türlü sürprizine karşı işin uzmanlarıyla garantili onarım Ford Kar Oto’da.

   Yoldayken istenmeyen aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Hiç olmamasını diler, kullanılmamasını isteriz ama talihsiz bir kaza geçirirseniz, merak etmeyin, hemen 444 Ford’u arayın. Hasar Destek Hizmeti programı kapsamındaki en yakın yetkili servisimiz olduğunuz yere gelerek kaza tutanağı tutmanıza destek olsun. Eğer aracınız yola devam edemeyecek durumdaysa ücretsiz çekici imkanıyla yetkili servisimize götürülsün. Siz de yolunuza ikame araçla***devam edin. Çünkü Ford’lu olmak bir başka!

   ***İkame araç hizmeti ikame araç bulunurluk durumuna göre sağlanacaktır.

   Ford Aktif Yol Destek Asistanı
   ( FAYDA )


   Yolda tatsız bir sürprizle karşılaştığınız an, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz  444 3673’ü arıyorsunuz, uzman ekibimiz anında yola çıkarak desteğe geliyor. Orada çözülebilecek sorunları hemen çözüyor, aksi halde Ford’unuzun en yakın yetkili servise götürülmesini sağlıyor.

   FAYDA sadece aracınızla ilgilenmekle kalmıyor. Sizin de gideceğiniz yere istediğiniz ulaşım aracını kullanarak gidebilmenize, dilerseniz en yakın 5 yıldızlı otelde konaklayabilmenize ya da ikame aracınızla** yolunuza devam etmenize olanak sağlıyor.

   Müşteri Hizmetleri

   0212 612 49 49

   Ücretsiz Vale Hizmeti

   Ücretsiz kapıdan al kapıya teslim servis hizmeti ile Ford’unuzu ücretsiz kapıdan alıyor kapıya teslim ediyoruz.

   Dijital Stüdyo

   Dilediğiniz Ford’u dijital stüdyo deneyiminde inceleyin. Dijital Stüdyo ile yeni Ford modellerini size özel bir danışman ile online olarak ilk deneyimleyen siz olun. Hemen dijital stüdyo randevunuzu oluşturun. Size özel danışman, 20 dakika boyunca istediğin Ford aracı hakkında dilediğini sor, tüm cihazlardan ulaş.

   Muayeneden Önce Son Çıkış

   Ford’unuzu periyodik muayene öncesi yetkili servisimize getirin, ücretsiz kontrolle rahat edin.

   Mutlu Müşteri Yorumları


   Verdiğimiz hizmetten gurur duyuyoruz ve taşıdığımız her ürünün arkasındayız.

   Mutlu müşterilerimizden gelen referanslarımızı okuyun.

   BİZE ULAŞIN


   Premium otomotiv hizmeti almak ve teklif detaylarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.