Yol
Tarifi

Müşteri
Desteği

Mail
İletişim

Whatsapp
İletişim

Kar İkinci El

Kar İkinci El


Kar Grup olarak 30 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe her yıl büyüyerek hizmet vermeye gururla devam ediyoruz.

Şirketimiz Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyete geçirilmiştir. Şirketimizi ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesi üzerine inşa ettik. Şirket politikamız gereği her zaman gelişimi ve kurumsallaşmayı ön planda tutan, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı; işinde uzman, eğitimli personeller ile hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul’un incisi Haliç Kıyısı E5 üzerinde bulunan şirketimizde müşterilerimiz, Ford ve Toyota markalarımıza aynı anda dokunma imkânı bulabilmektedirler. Kar Grup olarak iki markamızda da; satış, servis, 2.el araç satış, sigorta, toptan yedek parça, araç kiralama hizmetlerimizin tümünü aynı lokasyonda müşterilerimize sunmaktayız.


Müşteri Hizmetleri

0212 612 84 12

Mail

info@kargrup.com


Doğru Araç Doğru Fiyat

Uzman kadromuz ile ihtiyacınızı ve kullanım alışkanlıklarınızı doğru analiz edip size en uygun aracı sunuyoruz. Araç alırken ve satarken onlarca veriyi karşılaştırılarak en doğru fiyatı belirliyoruz.

Güvenilir Ekspertiz

Tüm araçlarımıza teknik ekibimizle detaylı ve onaylı ekspertiz yapıyoruz. Araca ilişkin her detayı inceliyor ve satın aldığınız aracınızla ilgili doğru ve detaylı bilgi veriyoruz.

Kar Grup Güvencesi


Otomotiv sektörünün en dalgalı döneminde size güvenilir ekspertizli ve doğru fiyatlı araçlar sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Dilediğiniz aracı markasına, modeline, model yılına, vites tipine, yakıt türüne göre arayabilirsiniz.

Aracınıza dair her konuda uzman ve deneyimli kadromuz ile hasar, bakım/onarım servis, sigorta, aksesuar, yedek parça, kiralama konularında 30 yılı aşkın Kar Grup Güvencesi ile her zaman yanınızdayız.

İşimiz “OTOMOTİV” ve maalesef bilinmeyeni çok olan bir sektör. Bilinmeyenin bu kadar çok olduğu bir sektörde doğrulara ulaşmak da elbette çok zor. Hem kafanızdaki sorulara yanıt bulabilmenizi sağlamak hem de doğruları yazılı hale getirmek için sıkça sorulan sorular sayfası hazırladık. Sorularınızın yanıtı burada yoksa üzülmeyin, (212) 612 84 12 numaralı telefonumuzu arayarak tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri

0212 612 84 12