Yol
Tarifi

Müşteri
Desteği

Mail
İletişim

Whatsapp
İletişim

Kar Sigorta

Kar Sigorta


Kubilay Ercan Erdem Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak, konut sigortası, araç sigortası, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi Türkiye geneline sektörün saygın bir şirketi olarak ulaştırıyoruz. Hizmet prensiplerimiz güven ve dürüstlük kapsamlıdır. İnsanları, sigortacılık konusunda doğru bilgilendirmek ve sigortacılığın önemini anlatabilmektir.


Müşteri Hizmetleri

0212 631 00 66

Mail

info@kargrupsigorta.com


Sigorta Poliçe Türleri

Müşteri Memnuniyeti


Bizim için müşteri memnuniyeti en temel unsurlardan birisidir. Bu konuya verilen önem konusunda piyasadaki en iyi firmalardan biriyiz. Çünkü özellikle de sigorta işlemlerinde insanların yardıma muhtaç olduklarını ve bu konuda hizmet almaya çalıştıklarını fark edebilirsiniz. İşte bu durumda biz de size en iyi yardımı yaparak an az maliyet ile söz konusu olan bu masraflardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir Hizmet Anlayışı


Sunmuş olduğumuz hizmette müşteri ile aramızda oluşan güven ilişkisine oldukça önem veriyor ve bütün ilişkilerimizi bu temelde genişleterek ilerletiyoruz. Aracınızın ve ya kullanmış olduğunuz ürünün hasar görmüş olduğu söz konusu olaylarda altına gireceğiniz maddi külfeti en aza indirmek en büyük hizmetlerimiz arasındadır. Satın aldığınız hizmeti ister satın aldığınız firmadan ister de başka bir firma aracılığıyla rahatlıkla sigorta işlemlerini yapabilirsiniz. 

Hizmet Alanımız


Firmamızın birçok farklı çalışma alanı olmakla beraber özellikle araç sigortası ve iş yeri sigortası konusunda büyük hizmetleri vardır. Örnek olarak herhangi bir taşkın, sel veya deprem olayında iş yerinizde veya binanızda meydana gelen hasarlardan söz konusu olan bu sigorta aracılığıyla rahatlıkla kurtulabilir ve bu maddi sorumluluktan kurtulabilirsiniz.

Pratik Çözüm Önerileri


Sigorta acentesi olarak bahaneler değil çözümler üretiyoruz. Yani sahip olduğunuz ürünün hasarını onarmaya ve bu konuda maddi açıdan size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Piyasada bu konuda müşterileri ile çıkmaza giren birçok firma bulunmasına rağmen biz firma olarak bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve sizin memnuniyetiniz için hizmet üretiyoruz.

Uzman Çalışma Kadrosu


Firma olarak sunmuş olduğumuz bu hizmette alanında uzman olan ve yeterli bilgi birikimine sahip olan insanları kullanıyor ve çalıştırıyoruz. İşte bu nedenden dolayı da sunmuş olduğumuz bu kasko işlemleri ve dolayısıyla da sigorta işlemleri piyasanın en iyi hizmetleri arasında yer alıyor. Siz de bu konuda bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Paket Sigorta Hizmetleri


Paket sigorta hizmetleri ile bir konu ile ilgili olan bütün sorunlarınıza cevap olmaya çalışıyoruz. Örneğin iş yeri paket sigortası hizmeti ile hasar gören iş yeriniz ile ilgili olarak her konuda en iyi hizmeti sunup en büyük hizmetleri yapmayı kendimize bir misyon olarak belirlemiş bulunuyoruz.