Yol
Tarifi

Müşteri
Desteği

Mail
İletişim

Whatsapp
İletişim

Kar Üst Yapı

Kar Üst Yapı


Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyetine başlayan şirketimiz, otomotiv sektöründe her yıl büyüyerek hizmet vermeye gururla devam etmektedir.

İstanbul’un incisi Haliç Kıyısı E5 üzerinde bulunan şirketimizde müşterilerimiz, Ford ve Toyota markalarımıza aynı anda dokunma imkânı bulabilmektedirler. Kar Grup olarak iki markamızda da; satış, servis, 2.el araç satış, sigorta, toptan yedek parça, araç kiralama hizmetlerimizin tümünü aynı lokasyonda müşterilerimize sunmaktayız.

Bu faaliyetlerimizin yanı sıra yaklaşık 16 yıldır, ÜST YAPI birimimiz ile birlikte , toplu taşıma ulaşımında faaliyet gösteren Personel ,Okul,Şehir içi taşımacığılı,turizm alanlarında kullanılan ticari panelvan araçları TSE standartlarına uygun olarak , profesyonel çalışanımız ve teknolojik ekipmanlarımızla , müşteri talebi veya satış politikamız doğrultusunda iç dizayn uygulamaları yapmaktayız.


Müşteri Hizmetleri

0212 612 84 12

Mail

info@kargrup.com


Misyonumuz

‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesi üzerine inşa ettiğimiz şirketimiz , İşletme politikamız gereği her zaman gelişimi ve kurumsallaşmayı ön planda tutan, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı; işinde uzman, eğitimli personeller ile hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Sektördeki gelişmeleri,değişimleri hızla bünyemize entegre edip, çalışmalarımızla sektörde öncü olmak,müşterilerimizin beklentilerine kendi kreatif çözümlerimiz ile birlikte yenilikler sunmaktır.