Herkese uygun bir Toyota var | Toyota Türkiye  

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - HİLUX

Hem şehirde hem doğada yüksek performansı, verimli motoru, dinamik tarzı ve ekim ayına özel kaçırılmayacak fırsatlarıyla Toyota Plazalarda.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - COROLLA CROSS HYBRİD

5. jenerasyon hibrit motoruyla sessiz, tasarruflu ve doğayla uyumlu Corolla Cross Hybrid, kasım ayına özel avantajlarla.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - YARİS CROSS

Kasım ayına özel avantajlarla şehirli bi SUV'a sahip olma sırası sizde. Yaris Cross'un cam tavanıyla şehrin ışıklarını izlerken üstün teknolojisi sayesinde sürüş konforunuza keyif katabilirsiniz.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - COROLLA

Yılların efsanesi Corolla'nın eşsiz konforu, üst düzey güvenlik ve teknolojisi, kasım ayına özel ve stoklarla sınırlı avantajlarla.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - TOYOTA C-HR HYBRİD

Toyota C-HR Hybrid’i kasım ayına özel fırsatlarla alın, hayatınıza şıklık katın. Göz alıcı tasarımı, hayatı kolaylaştıran teknolojisi ve ileri düzey güvenlik teknolojilerine yakından bakın.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - YARİS

Yaşam enerjisini ve hareket aşkını yansıtan etkileyici tasarımı ile Yaris kasım ayına özel kaçırılmayacak fırsatlarıyla Toyota Plazalarda.

KASIMDA ÇILGIN KAMPANYA - COROLLA HB

Yüksek verimli beşinci nesil hibrit motoru ve yüksek teknolojisiyle hayatınızı bir üst seviyeye taşıyacak Corolla Hatchback Hybrid kasım ayına özel kaçırılmayacak fırsatlarıyla Toyota Plazalarda.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir