Yol
Tarifi

Müşteri
Desteği

Mail
İletişim

Whatsapp
İletişim

Hakkımızda

Geçmişten Geleceğe Kar Grup


Kar Grup olarak 1982 yılından beri otomotiv sektöründe her yıl büyüyerek hizmet vermeye gururla ve mutlulukla devam ediyoruz.

Haliç kıyısı E-5 üzerinde bulunan, 17200 m2 kapalı ve 7200 m2 açık alana sahip olan şirketimizde deneyimli ve güler yüzlü kadromuz ile Ford ve Toyota markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerini sunuyoruz. Ayrıca, 2 el araç alım satım ve araç kiralamada uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimize aynı lokasyonda geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Dürüstlük ve Güvenilirlik ilkeleri üzerine inşa ettiğimiz Kar Grup olarak, siz değerli müşterilerimizin yüksek memnuniyeti ve sayısız ödülle süslediğimiz hizmetlerimiz sayesinde sektörün lider markalarından birisi olmanın haklı gururunu yaşıyor, kendimizi sürekli geliştirerek ve yeniliklere uyum sağlayarak size daha da iyi hizmet vermeyi en büyük vizyonumuz olarak görüyoruz.

Etik Değerlerimiz

Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemekle birlikte her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip bilincini kendine empoze etmiş çalışan kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Güven, dürüstlük ve iyi hizmet satış politikamızın vazgeçilmezi olmuştur ve şirket olarak sürekli iyileşmeyi hedef almaktayız.

Güvenilirlik ve İş Kalitesi

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya yönelik faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Uzmanlığımız

30 yıldır süregelen tecrübemizle, işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak donanımımız, insan kaynağımız, teknik ve uzman kadromuzla çalıştığımız alandaki liderliğimizi korumaktayız..

Yenilikçi Yapımız

Kar Grup günümüz sektör dinamiklerini, yeniliklerini takip ederek, sürecin getirdiği yenilikçi uygulamaları hayata geçirip, yeni fikir ve girişimlere destek vermektedir.

Yüksek Hedeflere Ulaşma Başarısı

Her zaman ‘iyi’ den daha fazlasına ulaşma arzusu ve şirketimizin temel stratejileri ve prensipleri doğrultusunda yüksek motivasyon ve büyük titizlikle çalışarak hedeflerimize ulaşmak için özen göstermek ilkemizdir.

Mükemmeliyetçiliğimiz

Tüm iş süreçlerimizde en yüksek kaliteyi ve mükemmeliyeti hedefleyerek, kusursuz iş çözümleri sunmak, kaliteli hizmet ve sektöründe başarılı olma arzusu doğrultusunda çalışmak temek prensiplerimizdendir.